Meist

Suurem tehnikaga sinapeale minek sai alguse aastal 1980 kui olin mootorrataste ringraja sõitja Lembit Teesalu ja alates 1985 noore Jüri Randla mehaanik tollases asutuses SVKT Vihur kus ainsana toodeti spetsiaalseid ringraja mootortattaid terve endise NLiidu jaoks. Seal õppisin tundma sisepõlemismootoreid, tegema luksapa töid, treima, keevitama (terastoruraamide valmistamine), klaasplasti töid koos mudelite valmistamisega (julgen öelda, et suurem osa kaheksakümnendate tollaseid ringraja soolemootorrataste goldleid on minu modelleritud). Kõik osad (väljaarvatud mootor) valmistati kohapeal.

Aastast 1991 olen ise remontinud, koolitanud  paljude erinevate tuntud (Kärcher, Metabo, Stihl, MTD, , Ingersoll Rand, Worx, Master, Briggs&Stratton, …) tööriista markide tehnikuid. Osaliselt teen seda siiani. Olin kuni aprill 2012 Mecro AS tööriista osakonnas tehnilinetugi, konsultant, koolitaja ja garantiide käsitleja. Tean ja tunnen kõiki aiatehnika autoriseeritud müüjaid kes erinevalt marketitest aitavad ja õpetavad kliente seadmeid kasutama.

Lemmitz OÜ sai alguse 2010 kui populaarsust kogusid robotniidukid siis tundus see uus väljakutse mulle sobivat ja 2 aastat hiljem hakkasingi tegelema Ambrogio nimeliste robotniidukite paigalguse, hoolduse (seal hulgas talvehooldus) ja remondiga. Hooldatavate ja remonditavate toodete hulka kuuluvad ka Mosquito Magnet tooted. Samuti mitmete tootjate gaasigrillide  hooldused ja remondid.

Peatselt lisandusid ka robottolmuimejad Neato millelt sai üle mindud klass kõrgema ning tehniliselt täiuslikumate VorWerk  toodetele. Endiselt hooldan ja remondin ka Neato tooteid vaatamata, et nendele tootja mingit tehnilisttuge ega varuosi ei anna (seda mitte kellelegi). Varuosi hangin ise. Selle eest on VorWerk täielikult tootja poolt toetatud nii varuosade kui  tehnilise külje pealt.

Jätkub…