Teenused

Robotniidukite paigaldus, hooldus ja remont                                                           Sisaldab alaga tutvumist kas kliendi selgituste, Maaameti kaardi kaudu või kohapeal. Kliendiga koos soovide/võimaluste välja selgitamist ja otsustamist, kaabli maasse paigaldamist, roboti esmast seadistamist ja juhendamist. Võimalik ka tellida talvehooldus (puhastamine, sõlmede kontroll, tarkvara uuendamine ja nõutava akude talvine laadimine), et robot oleks kevadel tööks valmis. Vajadusel ka remondime (Wiper, Ambrogio).

Robottolmuimejate (Neato, Vorwerk) remont
Sisaldab sõlmede kontrolli, puhatamist ja  vealiste osade remonti.

Sääsepüüdjate Mosquito Magnet hooldus ja remont

Muruniiduki hooldus ja remont
Sisaldab muruniiduki seisukorra kontrolli ja hindamist, õlivahetust, filtrite ja karburaatori puhastust, tera teritust ja tasakaalustamist. Vajadusel ka remondime.

Murutraktori hooldus ja remont
Sisaldab murutraktori seisukorra kontrolli ja hindamist, õlivahetust, määrimist, filtrite ja karburaatori puhastust, terade teritamist ja tasakaalustamist, rehvirõhu kontrolli, reguleerimist. Vajadusel ka remondime.

Raideri hooldus ja remont
Sisaldab raideri seisukorra kontrolli ja hindamist, õlivahetust, määrimist, filtrite puhastamist, terade teritamist ja tasakaalustamist, rehvirõhu kontrolli, reguleerimist. Vajadusel ka remondime.

Trimmeri või võsasae hooldus ja remont
Sisaldab trimmeri või võsasae seisukorra kontrolli ja hindamist, küttesüsteemi puhastamist, trossi või võlli määrimist, õhufiltri puhastamist, reguleerimist. Vajadusel ka remondime.

Mootorsae hooldus ja remont
Sisaldab mootorsae seisukorra kontrolli ja hindamist, kütusesüsteemi puhastamist, üldpuhastust, õhufiltri puhastust, reguleerimist, ketiteritust, turvaseadmete kontrolli. Vajadusel karemondime.

Mullafreesi hooldus ja remont

Sisaldab mullafreesi seisukorra kontrolli ja hindamist, õlivahetust, filtrite ja karburaatori puhastust. Vajadusel ka remondime.

Soojapuhurite hooldus ja remont                                                                                Kontroll, puhastamine ja vajadusel remondime.

Remonditööde hinnad vastavalt tellitud tööle. Me ei müü aega vaid tööd. Aega saab venitada.